صفحه نخست > درباره پژوهشکده عفاف > منوی محتوا > پژوهشکده در رسانه ها
اخبار

[آر اس اس] [آرشیو]
مقابله با ظلم علیه زنان نیاز به یک حرکت ملی دارد مقابله با ظلم علیه زنان نیاز به یک حرکت ملی دارد
زنان برای اینکه به جایگاه و منزلت دست پیدا کنند باید به آنها در جامعه و خانواده ارزش و بها داد.متاسفانه مصداق جدیدی در حوزه زنان چند سالی است که باعث افزایش آسیب های اجتماعی شده ایت مقوله زنانه شدن فقر است که فشارهای روانی زیادی را به زنان تحمیل کرده است و آنها را به سمت و سوی خشونت های خواسته می کشاند.
تاریخ: ۱۳۹۴/۱۱/۱۱       (تعداد بازدید : 98)


زنانه شدن فقر فشارهای روانی زیادی به زنان تحمیل کرده است زنانه شدن فقر فشارهای روانی زیادی به زنان تحمیل کرده است
زنانه شدن فقر فشارهای روانی زیادی به زنان تحمیل کرده است / جهل و نادانی سرچشمه خشونت علیه زنان رئیس پژوهشکده عفاف در خصوص خشونت علیه زنان گفت:یکی از خشونت هایی که علیه زنان صورت می گیرد و قابل سنجش نیست خشونت روانی است و در نظام خانوادگی تحقیرهایی که علیه زنان اعمال می شود نوعی خشونت تلقی می شود.
تاریخ: ۱۳۹۴/۱۱/۱۱       (تعداد بازدید : 153)


زنان در حل بحران‌های اقتصادی تأثیرگذارند زنان در حل بحران‌های اقتصادی تأثیرگذارند
رئیس پژوهشکده عفاف سازمان بسیج جامعه زنان کشور، گفت: در حل بحران اقتصادی که همواره با اقتصاد مقاومتی مطرح شده است، زنان نقش تأثیرگذاری دارند.
تاریخ: ۱۳۹۴/۰۹/۰۷       (تعداد بازدید : 146)


دیدگاه‌های مقام معظم رهبری در موضوع عفاف و حجاب دیدگاه‌های مقام معظم رهبری در موضوع عفاف و حجاب
در گفت‌وگو با رئیس پژوهشکده مجازی عفاف مطرح شد دیدگاه‌های مقام معظم رهبری در موضوع عفاف و حجاب/ ضرورت توجه به بحث پیوست فرهنگی رئیس پژوهشکده مجازی عفاف گفت: دیدگاه مقام معظم رهبری در خصوص عفاف امری استراتژیک تلقی می شود. دیدگاه ایشان ناظر به انسان مداری و تعریف انسان تراز انقلاب اسلامی است که چه شئونی باید داشته باشد.
تاریخ: ۱۳۹۴/۰۴/۲۳       (تعداد بازدید : 172)


صرف چادری بودن نشانه عفیف بودن نیست صرف چادری بودن نشانه عفیف بودن نیست
رئیس پژوهشکده عفاف: صرف چادری بودن نشانه عفیف بودن نیست عاطفه سمایی گفت: این که در جامعه هرکس چادر به سر داشته باشد به معنای عفیف بودن باشد معنای غلطی است، عفاف ناظر به احوالات درونی و نفسانی است اما حجاب به لایه های بیرونی و ظاهری نظارت دارد.
تاریخ: ۱۳۹۴/۰۴/۲۰       (تعداد بازدید : 569)