صفحه نخست > مطالب > تحلیل روز
اخبار

[آر اس اس] [آرشیو]
دانشجویان مفهوم آتش به اختیار را درک می کنند دانشجویان مفهوم آتش به اختیار را درک می کنند
از وظایف تشکل‌های دانشجویی، تلاش همه‌ جانبه برای غلبه دادن گفتمان انقلاب در دانشگاه است. همه‌ هسته‌های فکری و فرهنگی و عملی و جهادی هرکدام کار کنند؛ مستقل؛ آتش به اختیار باشند.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۳/۲۸       (تعداد بازدید : 37)


حمله وحشیانه تروریستهای داعشی به ایدئولوژی و جمهوریت نظام اسلامی حمله وحشیانه تروریستهای داعشی به ایدئولوژی و جمهوریت نظام اسلامی
در تاریخ 17 خرداد 1396 روز چهارشنبه تعدادی از سربازان آمریکایی صهیونیستی به نام "داعشی ها" که کاملاً تعلیم دیده و پول بگیر از دولت جنایتکار آمریکا و دولت خونریز سعودی هستند در تهران بطور وحشیانه ای علیه مردم مظلوم ترورهای ناجوانمردانه ای را انجام دادند.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۳/۲۸       (تعداد بازدید : 30)


یک زن قاضی باعفاف منجی نجات اهالی یک روستا از قتل یک زن قاضی باعفاف منجی نجات اهالی یک روستا از قتل
خانم موحد یک زن قاضی باحجاب و عفیف است که با وجود سختی های خاص شغلی اش اما توانسته با مدیریت خانواده شخصی اش و با رضایت همسر دانا و مهربان اش به انجام وظیفه مهم خود نیز بپردازد.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۳/۲۸       (تعداد بازدید : 44)


800 نفر قاضی زن در سراسر ایران مشغول بکار هستند 800 نفر قاضی زن در سراسر ایران مشغول بکار هستند
در سراسر ایران 800 قاضی زن فعال هستند که تعدادی از این زنان مشغول قضاوت در دادگاه های خانواده هستند.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۳/۲۸       (تعداد بازدید : 30)


اقتدار مردان ضامن غیرت و حیا در جامعه اقتدار مردان ضامن غیرت و حیا در جامعه
مردان مقتدر ایران زمین همچون امام خمینی و شهدای انقلاب اسلامی بخصوص در طول 50 سال گذشته با پذیرفتن انواع بلاها و فتنه ها برای حفظ غیرت و حیا دو ویژگی مهم انسانیت از شرّ توطئه های دشمنان بشریت، تمام تلاش شان این بود تااینکه جامعه اسلامی ایرانی را در ظاهر و باطن در جهت رشد انسانی حرکت داده و محافظت نمایند.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۳/۲۸       (تعداد بازدید : 31)


شب 23 رمضان شب مخصوص دعا برای امام عصر شب 23 رمضان شب مخصوص دعا برای امام عصر
دعا و مناجات در ماه رمضان بسیار سفارش شده است. دعا در شبهای قدر اهمیت بیشتری نسبت به دیگر شبها دارد.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷       (تعداد بازدید : 28)


مردان باغیرت انقلابی، فردی که کاپیتولاسیون را امضاء کرده بود به جهنم فرستادند مردان باغیرت انقلابی، فردی که کاپیتولاسیون را امضاء کرده بود به جهنم فرستادند
مردان و زنان مؤمن و تیزهوش ایرانی هرگز زیر ظلم و زور مستکبرین گردن خم نکردند. تاریخ حیات طیبه انقلاب اسلامی در ایران سرشار از مبارزات هوشمندانه و آگاهانه علیه زیاده خواهان و دیکتاتورها بوده است. یکی از این مقاطع تاریخی بسیار مهم و شگفت انگیز در ایران مربوط می شود به ماجرای افتخارآمیز بهلاکت رساندن حسنعلی منصور در زمان رژیم دیکتاتوری پهلوی.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۳/۲۶       (تعداد بازدید : 41)


عفت بَساوایی چیست؟ عفت بَساوایی چیست؟
معنی واژه بساوایی در فرهنگ لغات زبان و ادبیات فارسی مانند فرهنگ معین و فرهنگ عمید به این معانی مطرح شده: لمس و یا حس لامسه یعنی یکی از حواس پنجگانه بدن انسان که سردی، گرمی، زبری و نرمی اشیا را به وسیله پوست متوجه می شود.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۳/۲۳       (تعداد بازدید : 61)