صفحه نخست > مطالب > تحلیل روز
اخبار

[آر اس اس] [آرشیو]
جامعه ورزیده جامعه ورزیده
ورزش از فقر شدید تئوریک رنج می‌ برد. گرچه مهمترین قابلیت اساسی ورزش‌ های امروز، ارتقاء قابلیت ماهیچه‌ ها و عضلات بدن، بهبود سیستم گردش خون، تنفس، گوارش و مفاصل بدن است، اما ورزشکاران مطرح امروز عموماً افرادی عصبی و پرخاشگر هستند چرا که ورزش، صرفاً صنعتی است که فرد ورزشکار می‌ باید ما به ازای قیمت‌ های گزافی که دریافت می‌ کند، پاسخگو باشد. امروزگرانترین برده‌ های موجود در کره‌ زمین، فوتبالیست‌ ها هستند.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰       (تعداد بازدید : 3)


نگاهی به فیلم «نگار» متفاوت ترین اثر رامبد جوان نگاهی به فیلم «نگار» متفاوت ترین اثر رامبد جوان
«نگار» یک فیلم بی هیاهوست ولی خیلی متواضعانه می تازد به مرزهای فُرمیک در سینمای ایران تا بلکه سینماگران این مرز و بوم را از داخل آپارتمان ها و پای شومینه ها بیرون بکشد و آنها را به قالب های متفاوت تر و متنوع تری از هنر فیلمسازی وادار کند
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹       (تعداد بازدید : 9)


آمریکاییها عهدشکنی می کنند روحانی هم دلواپس شده آمریکاییها عهدشکنی می کنند روحانی هم دلواپس شده
بعد از گذشت 4 سال از مذاکراه با جنایتکاران غدّار اروپایی و آمریکایی درباره سرمایه و ثروت ملّی ما ایرانیها یعنی انرژی هسته ای توسط جمهوری یازدهم و دوازدهم در روزهای اخیر رئیس جمهور مستکبر آمریکا بطور رسمی اعلام کرده است که مفاد توافق نامه هسته ای ایران با 5 +1 را تغییرات زیادی خواهد داد.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۳       (تعداد بازدید : 26)


برنامه ای جالب برای پلیس ها در ایران برنامه ای جالب برای پلیس ها در ایران
اهمیت دادن به خانواده و خانه در فرهنگ اسلامی ایرانی یکی از ویژگی های بسیار ارزشمند است.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۳       (تعداد بازدید : 35)


واکنش کاربران فضای مجازی به تحریم سپاه واکنش کاربران فضای مجازی به تحریم سپاه
اظهارات شب گذشته ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، درباره تحریم سپاه پاسداران علاوه بر واکنش‌ های چهره‌ های سیاسی و بین‌ المللی با واکنش هنرمندان، ورزشکاران و بخصوص مردم عزیز همیشه در صحنه مان روبرو شد. همگی در اقدامی جالب با هشتگ #من_سپاهی_ام حمایت خودشون رو به سپاه اعلام کردن.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۲       (تعداد بازدید : 70)


تاثیرات زنا و ربای سازمان یافته عامل کشتار لاس وگاس تاثیرات زنا و ربای سازمان یافته عامل کشتار لاس وگاس
ربا و زنای سازمان یافته در آمریکا یک فرهنگ تحمیلی از طرف سرمایه داران جنایتکار آمریکا بر مردم این کشور است. در اثر ربا ظلم و زورگویی های متعدد با فرمول بازی های اسکناسی و دیجیتالی حق و حقوق مردمی را پایمال می کنند تا عده ای مکان های هوس بازی خود را مجلل تر بسازند. در اثر زنا روح و روان انسانها را به بازی می گیرند تا هوس بازی هایشان رنگ و لعاب داشته باشد.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۱۹       (تعداد بازدید : 38)


کار پليس در عرصه حجاب و عفاف نيازمند همراهی رسانه هاست کار پليس در عرصه حجاب و عفاف نيازمند همراهی رسانه هاست
در هفته نیروی انتظامی سردار اشتری فرمانده ناجا با حضرت آیت الله سبحانی دیدار کردند. در این دیدار آیت الله سبحانی ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات پلیس، نعمت الهی امنیت که به مدد فداکاریهای مأموران مومن ایجاد شده است را عبادت برشمردند.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۱۹       (تعداد بازدید : 51)


پلیس عفیف و غیور یک تکیه گاه مطمئن برای آرامش و امنیت پلیس عفیف و غیور یک تکیه گاه مطمئن برای آرامش و امنیت
در هفته نیروی انتظامی جا دارد از ماموران خانم و آقا که با حفظ غیرت و حیاء تلاش می کنند ماموریتهای خود را به نحو احسن انجام دهند از سوی مردم و مسئولان تقدیر و تشکر صورت گیرد.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۱۹       (تعداد بازدید : 30)