صفحه نخست > مطالب > تحلیل روز
اخبار

[آر اس اس] [آرشیو]
همۀ فساد و صلاح جامعه را که با حجاب نمی‌سنجند همۀ فساد و صلاح جامعه را که با حجاب نمی‌سنجند
بسیاری از مردم کشور ما مساله حجاب و بی حجابی را یک موضوع خیلی مهم می پندارند. برای ترویج حجاب و رفع بی حجابی انواع برنامه های کارشناسی، جلسات متعدد کارشناسی، انواع نمایشگاههای فرهنگی برگزار می کنند. اما به اعتراف خودشان باز هم آن نتیجه مطلوب را بدست نمی آورند.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۲۱       (تعداد بازدید : 5)


دلنوشته ای تقدیم به مادر و پدر مسلمان فلسطینی  دلنوشته ای تقدیم به مادر و پدر مسلمان فلسطینی
دلنوشته ای کوتاه از طرف مادر و پدر مسلمان ایرانی تقدیم به مادر و پدر مسلمان فلسطینی
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰       (تعداد بازدید : 16)


طویله ای به نام اسرائیل وجود ندارد چه برسد به سرزمین طویله ای به نام اسرائیل وجود ندارد چه برسد به سرزمین
دونالد ترامپ رئیس جمهور حزب فیل یا به عبارتی جمهوری خواه در آمریکا چهارشنبه 15 آذر 1396 اعلام کرد شهر بیت المقدس را به عنوان پایتخت اسرائیل برسمیت می شناسد و سفارت آمریکا را از تلاویو به شهر اورشلیم (بیت المقدس) منتقل خواهد کرد.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۹       (تعداد بازدید : 21)


حجاب نه حق من است نه حق تو، بلکه حق خداست حجاب نه حق من است نه حق تو، بلکه حق خداست
حجاب حق الله است. پس؛ حجاب، سنجش میزان عبودیت و اطاعت بندگان است و بانوان با حجاب خود به عبادت خدا مشغولند. حجاب، حفظ ارزش و حرمت و حیثیت زن است نه مانع و سدی در برابر پیشرفت او.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۰۴       (تعداد بازدید : 31)


نتیجه ولنگاری جنسی انواع آزارهای جنسی نتیجه ولنگاری جنسی انواع آزارهای جنسی
هالیوود محل بتصویر کشیدن سبک زندگی لیبرالی و رویای آمریکایی است. با وجود آن همه رهایی در روابط زن و مرد اما باز هم تعرض جنسی آزار جنسی و خشونت جنسی بسیار زیاد در بین ساکنان این آرمان شهر وجود دارد. اخیرا هم رسوایی های جنسی برخی از بازیگران این آرمان شهر تیتر اول خیلی از نشریه ها شده است.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۰۳       (تعداد بازدید : 39)


نظام مقدس انقلاب اسلامی برای مردم زلزله زده کرمانشاه اهمیت فوق العاده قائل هست نظام مقدس انقلاب اسلامی برای مردم زلزله زده کرمانشاه اهمیت فوق العاده قائل هست
زلزله در کرمانشاه باعث مرگ و مصدوم شدن تعداد زیادی از هم میهنان عزیزمان شد. همه ایران در تکاپو برای تسلا دادن دل غمزده این مردم شریف و عزیز هستند. از ساعات اولیه این حادثه تلخ تمام مسئولان در تلاش هستند تا هر کدام به سهم خود برای از این مشکل بزرگ را برطرف کنند.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۰۱       (تعداد بازدید : 31)


مردم باغیرت عراق حجاب را واجب می دانند مردم باغیرت عراق حجاب را واجب می دانند
مردم مسلمان شیعه و سنی در کشور عراق علاقه و فهم زیادی از دین مبین اسلام دارند. زیرا یکی از مراکز مهم و حساس ظهور و بروز تمدن انبیاءالهی در سرزمین بین النهرین بوده است و نسل در نسل این مردم با وحی الهی و پیام آوران وحی الهی از نزدیک انس داشته اند.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۸/۲۲       (تعداد بازدید : 38)


بزرگترین گردهمایی جهان معجزه ای علیه ظالمان بزرگترین گردهمایی جهان معجزه ای علیه ظالمان
مردم عراق با دین داریشان بعد از آنکه عزیزانشان توسط داعشی ها سربریده شدند، مردم جهان را شگفت زده کرده اند. مردم عراق اسلام حسینی را دوست دارند اسلامی که علیه داعشی ها بود نه همراه آنها.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۸/۲۲       (تعداد بازدید : 44)