صفحه نخست > مطالب > تحلیل روز > لزوم هوشیاری مردم در برابر جنگ ارزی
اخبار
بخاطر گناه زشت همجنس بازان، نابود خواهیم شد! بخاطر گناه زشت همجنس بازان، نابود خواهیم شد! (تعداد بازدید : 493)

مردم آمریکا می گویند به خاطر ازدواج همجنس بازان، خدا از آمریکا متنفر است!
 
   

خدا از شماها متنفر هست!
در سالهای اخیر کنگره آمریکا ازدواج همجنس بازان را قانونی اعلام کرد و در خصوص این گناه زشت در بین نظامیان هم مجوز صادر کردند. در پی این اقدام نابخردانه بسیاری از مردم آمریکا و بلکه انسان های آزاده در سراسر جهان اعتراضات خود را به گونه های مختلف نشان دادند. به عنوان نمونه تجمع های گروه معترض در آمریکا به خاطر قانونی جلوه دادن این گناه زشت و سنگین که هلاکت حرث و نسل بشری را در پی دارد و به شدت فضای ناامنی را در آمریکا ایجاد خواهد کرد. قطع به یقین آن افراد فاسد و فاسق به آرامش نخواهند رسید و با انواع بیماری های جسمی و جنسی، سلامت روانی و زندگی دیگران را به خطر خواهند انداخت.
مردم آمریکا در اعتراضات خود صریحا اعلام می کردند خدا آمریکا را دوست ندارد بخاطر این گناه سنگین!
این نوع اعتراضات شهروندان هوشیار آمریکایی، شعارهای "مرگ بر آمریکا در ایران" را بیشتر نمود واقعی و عینی می بخشد.
خدا از آمریکا متنفر است
GOD HATES AMERICA
   

مردم هوشیار آمریکا که از فسق و ظلم در این کشور خسته شده اند، می گویند: "همجنس بازان می رن به جهنم" و اینکه " آمریکا در گناه است"
 
   


در این مستند جالب و دیدنی زنان آمریکایی می گویند: "از اینکه مردان نابخرد به جای زندگی مشترک با زنان ترجیح داده اند با مردان زندگی مشترک داشته باشند ما از آنها متنفر هستیم"
مردم آمریکا از اینکه مجبور هستند در کنار افرادی زندگی کنند که به اصطلاح غلط یک خانواده، معرفی شده اند در حالیکه کاملا رفتاری ضدحریم واقعی یک خانواده انجام داده اند، احساس شرم و گناه دارند.
تصور داشتن یک همسایه که هر دو مرد هستند و با هم زندگی می کنند برای این شهروندان آمریکایی نفرت انگیز هست لذا در محله خود علیه این افراد فاسق و زشتکار تظاهرات کرده اند. قطعا این شهروندان آمریکایی نگران امنیت اخلاقی و جسمی خود در کنار چنین انسان های وحشی صفتی هستند و حق دارند آرامش و سلامتی خود را از دولت فدرال مطالبه کنند.
مستندی جالب و دیدنی از اعتراضات شهروندان آمریکایی به همسایه های هم جنس باز خود از این آدرس قابل دانلود است :
https://www.youtube.com/watch?v=KK-Wnv3Lxlo
   

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
منبع : تولید پژوهشکده عفافنظرات: