صفحه نخست > مطالب > تحلیل روز > کانال جنبش مردمی حلال زاده ها به طور رسمی شروع بکار کرد
اخبار
کانال جنبش مردمی حلال زاده ها به طور رسمی شروع بکار کرد کانال جنبش مردمی حلال زاده ها به طور رسمی شروع بکار کرد (تعداد بازدید : 619)
معرفی جنبش های مردمی - حلال زاده ها علیه لیبرالیسم بپاخیزید
کانال تلگرامی با نام جنبش مردمی حلال زاده ها از تاریخ 1/9/ 1395 به طور رسمی در فضای سایبری کشور راه اندازی شد. این جنبش در معرفی مطالب کانال خود می گوید:
"جنبش مردمی حلال‌زاده‌ها در مقابله با لیبرالیسم و جنبش ضدمردمی حرام‌زاده‌ها در تلاش است تا با افشاکردن ذات تمدن غرب و لیبرالیسم در ترویج زنا،‌‌ حلال‌زادگی را به عنوان شاخص پیشرفت و تمدن‌سازی، معرفی و اثبات کند."
   

همچنین مسئولین این کانال، اهداف و محتوای مطالب خود را به این شرح توضیح داده اند:
لاتقربواالزنا إِنَّهُ كَانَ فَاحِشَةً وَسَاءَ سَبِيلًا
و نزديك زنا نشويد كه كار بسيار زشت و بد راهی است. (اسراء / 32)
جنگ از آن‌جا آغاز شد که شیطان قسم خورد همه انسان‌ها را گمراه کند و در ادامه‌ی هجوم علیه جبهه حق، تصمیم گرفت یک تمدن بنا کند، بشر در طول عمر چند هزار ساله‌ی خود انواع تمدن‌ها را ایجاد کرده است و سرنوشت همه‌ی آن‌ها هم یک چیز بوده: فروپاشی. معمولا آستانه‌ی این فروپاشی برای تمدن‌ها دوره‌ای بوده که انواع محرمات در آن‌ها فراگیر می‌شده است. آیا تمدن مدرن غرب از این قاعده مستثنی است؟
تمدن غرب که لیبرال دموکراسی مبنای آن است و با تجاوز به ملت‌ها و میهن‌ها و کندن پوست سر افراد به وجود آمد و قوام گرفت، زنازاده و نامشروع متولد شد. تمدن شیطان، با تأکید بر منشأش یعنی لیبرالیسم (اباحه‌گری) به رواج همه‌ی منکرات و فحشا پرداخت؛ اکنون مدرنیته به حدی رسیده که تمام خباثت‌های بشریت را در خود جمع کرده است؛ از قتل و غارت تا خشونت و تروریسم، از استثمار و استحمار تا مکر و غوایت، از طمع و ربا تا لواط و زنا و ... این همه زشتی و بدی در یک مفهوم جمع شده است: لیبرالیسم. اگر غرب، محیط و مهد چنین تمدنی است، لیبرالیسم هم ایدئولوژی پشتیبان آن است.
لیبرالیسم مؤلفه‌ی اساسی تمدن‌سازی‌ نوین ‌غرب است. لیبرالیسم، همان «اباحه‌گری» است نه آزادی؛ بگذار هر چه می‌خواهد بکند. بر این اساس، حلال و حرام معیار  سنجش اعمال نیستند، بلکه همه‌چیز مباح است. طبیعی است که زنا و حرام‌زادگی نیز در این چهارچوب مباح است. البته تجربه دهه‌های اخیر در غرب نشان می‌دهد که حرام‌زادگی نه تنها مباح است، بلکه واجب هم هست! قبح‌زدایی از این عمل قبیح به رکن اساسی فرهنگ و هنر تمدن مدرن غرب تبدیل شده است. تمدن غرب تمدن زنا است و لیبرالیسم ، ایدئولوژی زنا.
در مقابل، افتخار ما مؤمنین این است که «حلال‌زادگی» یکی از مؤلفه‌های اساسی «تمدن ‌نوین اسلامی» و از میراث انبیا است. مدتی بعد در استمرار حرکت انبیاءالهی در مقابل تمدن زنازاده‌ی غرب، انقلابی در جهان شد که حلال‌زادگان بر مبنای اسلام ناب و قرآن، آن را به وجود آوردند، این انقلاب، با آرمان تشکیل تمدن نوین اسلامی به عنوان تمدن حلال‌زاده‌ها، انقلاب اسلامی ایران نام گرفت. و اکنون تنها رقیب تمدن غرب، تمدن نوین اسلامی است که خط قرمز آن تمام محرمات است؛ محرماتی که عامل فروپاشی تمدن‌ها بوده است. این تمدن تضمین شده است چون مبرّی از محرمات است. پس راه ایجاد این تمدن نیز تبرّی جستن از محرمات است.

امروزه مهمترین شاخص توسعه، پیشرفت و رشد تمدن، حلال‌زادگی است که با هجوم سنگین تمدن زنا رو به ‌رو شده است تا آن‌جا که زنای سازمان‌یافته در جهان را تئوریزه می‌کنند، بر این اساس، ما جوانان مؤمن انقلابی، از لیبرالیسم و خباثت‌های بی‌حد آن به خدا پناه برده و با صدای بلند اعلام می‌کنیم تا خشکاندن ریشه‌های لیبرالیسم و ظواهر آن از جمله گناه فاحش و قبیح زنا از پای نخواهیم نشست.
حلال‌زاده‌ها علیه لیبرالیسم به پا خیزید.

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۹
منبع : https://telegram.me/Halalzadehaنظرات:
 
موار زیر در مورد خصوصیات #مردان مسلمانی است که لیاقت نفرین شدن از سوی خدا را پیدا کرده اند. این نکات  از احادیث ائمه اطهار آل الله سلام الله علیهم اجمعین بدست آمده  خطاب به خانواده های مسلمان و مردان مسلمان!
 👿 مردی که نسبت به همسر پاک‌دامن خود، غیرتمندی بی‌جا روا می‌دارد و بر او سخت می‌گیرد.
👿مردی که همسر خود را کتک می‌زند.
👿مردی که موی همسر خود را در هنگام نزاع و درگیری می‌کشد.
👿مردی که نیت می‌کند، که مهریه همسر خود را پرداخت نکند.
👿مردی که دارای دو همسر می‌باشد، اما عدالت را بین آن‌ها رعایت نمی‌کند

اینها بخشی دیگر از دین هست ...
 
موار زیر در مورد خصوصیات #مردان مسلمانی است که لیاقت نفرین شدن از سوی خدا را پیدا کرده اند. این نکات  از احادیث ائمه اطهار آل الله سلام الله علیهم اجمعین بدست آمده  خطاب به خانواده های مسلمان و مردان مسلمان!🤔

👿مردی که به خاطر تنوع طلبی، همسر خود را طلاق می‌دهد.
👿مردی که با زنی صرفاً به خاطر زیبایی‌اش ازدواج می‌کند.
👿مردی که نسبت به انحرافات و مفاسد اخلاقی همسر خود، رضایت دارد.
👿مردی که (با داشتن امکانات) در امر معیشت بر همسر و خانواده‌ی خود، تنگ می‌گیرد.
👿مردی که به نوامیس و همسران مردم خیانت می‌کند.
👿مردی که از همسر خود دوری می‌کند.
👿غذا خوردن به تنهایی و بدون همسر.
👿

 
اینکه بعضی از مردان بخاطر گناهان متعدد پنهانی تصمیم می گیرند به چند همسری به معنای حق داشتن نیست به معنای مشکلی است که می خواهند از این راه حل کنند .

 
( معاذالله ) بین زنازادگی و حرام زادگی تفاوت و شباهت وجود دارد که بررسی آن بعهده مخاطب سوال کننده است.
 
هر زمانی که حاکم شرع در حکومت اسلامی ، حکمی را صادر کند ، مردان مسلمان و زنان مسلمان بدانند حقی از آنها سلب نشده . بلکه برای سعادتشان حکمی صادر شده .  لذا به جای لجبازی آن حکم را بجا بیاورند تا روی سعادت و خوشی ببینند.
 
در شرع مبین اسلام و دین کاملا مترقی و جامع اسلام حاکم شرع بر اساس عرف فرهنگی هرگز حکم الهی صادر نمی کند. بلکه فقط مقتضیات زمانه را می بیند و تکلیف مسلمانان را در برخورد با این مقضیات زمانه از حیث انجام وظیفه دینی روشن می کند براساس شرع حکم صادر می کند.
عرف فرهنگی ای که با فرهنگ لیبرالی سراسر گناه و معصیت آغشته هست این عرف کاملا مردود هست.
لیبرالیسم یعنی گناه

 
حتما باید بررسی بیشتر و دقیق تر انجام شود در مورد ماجرایی که در مورد رضاشاه ملعون و منحوس مطرح شده و نظر حضرت امام تا نکات مغفول مانده روشن گردد.
 
در شرع اسلام و در شرع ادیان ابراهیمی ،  قوانینی برای ازدواج وجود دارد و برای زناشویی، اگر افراد به آنها عمل کنند فرزند سالم و صالح دارند اگر عمل نکنند مشخصه.
 
در مورد دونالد ترامپ رئیس جمهور نامتعادل آمریکا در این مقاله مطلبی نبود در جای دیگری مطلب را دیده اید لذا با ادمین همان کانال تماس بگیرید .
 اما قطعا افرادی مثل ترامپ که ولنگاری ارتباط با افراد متعدد دارند احتمال زیاد دارای فرزند نامشروع هم بشود خیلی خیلی این احتمال طبیعی هست !!
 
اسلام فقط آن چیزی نیست که هر فرد غیرمجتهد می فهمد  بلکه اسلام شناس، مجتهد جامع الشرایط با اشراف کاملی که به اسلام دارد تشخیص می دهد چه حکمی صادر کند.  مردم حق ندارند دخالت و فضولی کنند. در چنین امور حساس و مهمی . همانطور که به خودشون حق نمی دهند و اجازه نمی دهند در امور یک فضانورد دخالت کنند.
 
تعریف زنازاده (معاذالله)
زنازاده فرزند نامشروع می باشد.
به بچه ‏اى که نتیجه آمیزش نامشروع (زنا) باشد، زنازاده یا ولدالزّنا گویند.
حاکم شرع در حکومت اسلامی براساس اسلام ناب تصمیم گیری می کند و حکم و رای او کاملا واجب الاطاعه است.
هر قانونی که حاکم شرع بگوید در حکومت اسلامی قطعا بر اساس دین بوده و مصلحت و سعادت مردم در فهمیدن و اجرا کردن آن است.
 
لطفا زنا زادگی را تعریف کنید .
در حکومت فعلی ایران نیز قوانینی وضع شده که با حقوق دینی اسلام تعارض دارد مثلا اینکه مردی که همسر دارد نمیتواند بدون اجازه  «  دادگاه  »  ازدواج مجدد نماید . این حق الهی مرد را تضییع میکند در این خصوص اجازه  رسمی همسر  نیز ملاک نیست و  انگاری دادگاه مقوق ارتفاقی نسبت به موضوع دارد .
آقای ترامپ پذیرفته است که این دختر  فرزند اوست و ایشان در قبال دخترش مسئولیت را پذیرفته ، روانمیباشد که که اینطور گفته شود . امام خمینی در خصوص اینکه یک نفر رضا شاه را حرامزاده خوانده بود خیلی شدید برخورد کردند. در خصوص آقای ترامپ شما مورد سوالید .
در مجموع فکر میکنم باید در تعریف زنازادگی عرف فرهنگی جوامع و ادیان را نیز باید در نظر بگیرید .