صفحه نخست > سریال خيابان پارك 666؛ مهمان جدید فواد جوانان ایرانی
اخبار
سریال  خيابان پارک 666؛ مهمان جدید فواد جوانان ایرانی سریال خيابان پارک 666؛ مهمان جدید فواد جوانان ایرانی (تعداد بازدید : 717)
سریال "خيابان پارک 666" (666 PARK AVENUE) یک درام علمی تخيلی و ترسناک است که در شبکه ABC تهیه شده است. این سریال براساس رمانی با نام «گابریلپیرس» ساخته شده است. در این سریال داستان یک زوج جوان روایت می ­شود که برای آغاز زندگی مشترک خود به آپارتمانی در منهتن نیویورک نقل مکان می‌ کنند. غافل از آنکه ساکنان این آپارتمان عجیب با نیروهای اهریمنی و شیطان تعامل دارند.
نویسنده سریال دیوید ویلکاکس (David Wilcox)، تهیه کننده اجرائی سریال مطرح فرینج (Fring) می ­باشد. نقش زوج جوان را ديو آنابل بازیگر سریال خواهران و برادران (Brothers and Sisters) و راچل تيلور بازیگر سریال فرشتگان چارلی (Charlie's Angels) ایفا می­ کنند، همچنین حضور  "تری اوکانن"( Terry O'Quinn) بازیگر یهودی  نقش «جان لاک» در سریال لاست جذابیت این سریال را دو چندان کرده است.
خيابان پارک 666 فیلمی ترسناک و اغوا کننده است که با همکاری عوامل سازنده سریال های معروف و متعددی که در سال های گذشته ساخته شده اند تهیه و پخش آن آغاز شده است، و البته در کوتاهترین زمان همانند دیگر سریال های خارجی و بخصوص امریکایی در دست مخاطبان ایرانی قرار خواهد گرفت. ایفای نقش بازیگران شناخته شده و مطرح قطعاً بر استقبال مخاطبان از این سریال تأثیر بسزایی خواهد داشت.
به نظر می رسد این سریال همچون سریال های "سوپر نچرال (SuperNatural)" و "پوینت پلازنت (Point Pleasant)" در پی نهادینه کردن پدیده شیطان پرستی و گسترش دادن آن در سطح جهان می­ باشد چرا که المان های به کار رفته در تصاویر ارائه شده از آن به خوبی نمایانگر نمادهای شیطان پرستی و فراماسونری است و همچنان که پیشتر اشاره شد داستان آن برگرفته از رمانی با عنوان گابریل است.
ابعاد اثرگزاری این فیلم بر جامعه ایرانی از موضوعاتی است که همزمان با پخش این سریال مورد توجه جدی قرار بگیرد، چرا که همان­گونه که فواد قشر جوان و نوجوان ایرانی با سریال هایی نظیر لاست، فرینج، فرار از زندان و سایر سریال های مطرح سال های گذشته درگیر شد و این سریال ها را در کوتاه ترین زمان ممکن تماشا کرد، به طور قطع این سریال نیز نفوذ گسترده ای در خانواده های ایرانی خواهد داشت، حال آنکه این سریال با بن مایه های شیطان پرستی و فراماسونری ابعاد  تخریبی بیشتر داشته و نظام معرفتی انسان مسلمان ایرانی بویژه نسل جوان را مخدوش می­ کند.
یهود جهانی در جنگ با خداوند لحظه ای تردید به خود راه نداده و هرگز از موضع شیطانی خود عقب نشینی نکرده است، شاهد این مدعا حجم عظیم سریال ها و انیمیشن هایی است که در دهه های گذشته و به شکلی ویژه در سال های اخیر برای ضدیت با مؤلفه های ایمانی ساخته شده اند. خداوند، انبیاء، ملائکه الهی، غیب، معاد، کتب الهی و آیات الهی هفت متعلق ایمان هستند که نظام رسانه ای دشمنان خدا در سال های اخیر برای به انحراف کشاندن ذهن نسل جوان در سراسر جهان آثار سینمایی – تلویزیونی متعددی را روانه بازار کرده اند، آثاری که با بهره گرفتن از تکنیک های نوین و پیچیده و همچنین داستان های جذاب مخاطبان زیادی را میخکوب صندلی ها کرده و با کاشتن تخم شک و تردید نسبت به تعلق های ایمان در عمق وجود نسل جوان به شکلی ناملموس تأثیر عمیقی بر باورها و اعتقادات آنان گذاشته اند.
و دشمنان خدا صبورانه منتظر به ثمر نشستن تخم های کاشته شده هستند.
پی نوشت:
1. در تفکر ماسونی یا صهیونی، 4 شیطان (شیطان موعود) به نام لوسیفر، دمون، دویل و سیطن(شیطان) وجود دارد که این چهار شیطان در حقیقت در تلاش برای بپایی حکومت مسیح ( مسیح دروغین/ دجّال) اند.


تاریخ: ۱۳۹۲/۱۱/۲۶
منبع : تولید پژوهشکده عفافنظرات: