صفحه نخست > دفاع مقدس دیگری باید در حوزه عفاف و حجاب و جنگ نرم ایجاد شود
اخبار
دفاع مقدس دیگری باید در حوزه عفاف و حجاب و جنگ نرم ایجاد شود دفاع مقدس دیگری باید در حوزه عفاف و حجاب و جنگ نرم ایجاد شود (تعداد بازدید : 218)
معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان در گفت‌وگو با فارس:
دفاع مقدس دیگری باید در حوزه عفاف و حجاب و جنگ نرم ایجاد شود

     

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان گفت: حفاظت و صیانت از فرهنگ ملی، ایرانی و اسلامی ما یک تیم 75 میلیون نفری می‌خواهد، فرهنگ عفاف و حجاب به غیرت ملی نیازمند است و دفاع مقدس دومی باید در این زمینه ایجاد شود.
 
معصومه حکیمیان در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: الگوی دفاع مقدس این ظرفیت را دارد که بارها در کشور اجرا شود و موضوعی که هم اکنون می‌توان بر روی آن موضوع تمرکز کرد در حیطه جنگ نرم و آسیب‌هایی است که در قالب جنگ نرم به کشور وارد می‌شود که نمی‌توان آن را نادیده گرفت بلکه می‌توان گفت که حتی آسیب‌های جنگ نرم بسیار بیشتر از آسیب‌های جنگ سخت در دوران دفاع مقدس است.
وی ادامه داد: هیچکسی نمی‌خواهد سؤال کند که آیا دومین دفاع مقدس در حوزه جنگ نرم اتفاق خواهد افتاد یا خیر؟ و یا اصلا این موضوع ضروری است و چه کسانی می‌توانند در موضوع دفاع مقدس در حوزه جنگ نرم فعالیت داشته باشند و ضرورت شکل گیری و عوامل حماسه دفاع مقدس در حوزه جنگ نرم باید برای مسئولان و مردم تبیین شود.
معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان اظهار داشت: به اعتقاد من هنوز حماسه جدی در خصوص جنگ نرم اتفاق نیفتاده است و این دومین حماسه کمتر از حماسه هشت سال دفاع مقدس نیست.
حکیمیان اظهار داشت: حفظ، حراست و صیانت از فرهنگ ملی، ایرانی و اسلامی ما یک تیم 75 میلیون نفری می‌خواهد، فرهنگ عفاف و حجاب به غیرت ملی نیازمند است و باید به مردم تأکید شود و به یاد مردم آورده شود که در مقابل جنگ نرم مسئولیت دارند و اگر ما فقط نقش تصمیم سازی را برای یک مجموعه تعریف می‌کردیم و نقش اصلی را برای مردم قائل می‌شدیم هم اکنون وضعیت عفاف و حجاب در کشور بسیار مناسب بود.تاریخ: ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
منبع : خبرگزاری فارسنظرات: