صفحه نخست > مهدهای کودک تا 28 اسفند دایر است - تخلف مهدهای تهرانی
اخبار
مهدهای کودک تا 28 اسفند دایر است - تخلف مهدهای تهرانی مهدهای کودک تا 28 اسفند دایر است - تخلف مهدهای تهرانی (تعداد بازدید : 68)
معاون امور اجتماعی بهزیستی در گفت‌وگو با فارس:
مهدهای کودک تا 28 اسفند دایر است/ تخلف مهدهای تهرانی

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تخلف 700 مهدکودک در سال جاری، گفت: بیشترین تخلف از سوی مهدهای تهرانی صورت گرفته است ضمن اینکه مهدهای کودک تا 28 اسفند دایر است.

     


محمد نفریه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه به تمام مهدهای کودک ابلاغ شده است که تا 28 اسفند دایر باشند، اظهار داشت: هماهنگی‌های لازم در این زمینه صورت گرفته است و خانواده‌ها نگرانی در این بخش نداشته باشند.

وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی کشور در روزهای پایانی سال برنامه‌های ویژه‌ای را در مهدهای کودک پیش بینی کرده است که از آن جمله می‌توان به برنامه روز درختکاری با حضور کودکان در میادین و بوستان‌ها اشاره کرد.

نفریه تأکید کرد: امسال در بخش آموزش در مهدهای کودک کتابهایی منتشر شد که بر اساس پژوهش‌های صورت گرفته این آموزش‌ها مورد تایید خانواده‌ها قرار گرفته است.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: در مهرماه امسال و پس از تعیین شهریه‌های مهدهای کودک، بازرسی از مهدها در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در مرحله اول و در مدت سه ماه از 8 هزار مهد کودک بازدید شد که در نهایت به بیش از 700 مهد تذکر کتبی و شفاهی داده شد که اکثر مهدهای که تذکر گرفتند در تهران بودند.

نفریه ادامه داد: از 700 مهد کودکی که تذکر کتبی و شفاهی گرفتند، 37 مهد کودک به دلایل مختلف از جمله دریافت شهریه اضافی تعطیل شدند.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور تاکید کرد: در سال جاری توزیع یک وعده غذایی در روستا مهدها طبق سنوات گذشته انجام شد بطوریکه برای سال جاری 21 میلیارد تومان در این بخش اختصاص داده شد.


تاریخ: ۱۳۹۲/۱۲/۱۱
منبع : خبرگزاری فارسنظرات: