صفحه نخست > زنان، نقش خود را در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی ایفا کنند
اخبار
زنان، نقش خود را در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی ایفا کنند زنان، نقش خود را در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی ایفا کنند (تعداد بازدید : 81)
زنان پرس: یک فعال حوزه زنان گفت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری بخش اقتصادی به ویژه تحقق اقتصاد مقاومتی در حوزه زنان در سال جدید در اولویت قرار گیرد.
     


 پروین داداندیش، افزود: زنان در هر جایگاهی اعم از دانشجو، خانه‌دار و شاغل باید حرکتی جهادی در حوزه اقتصاد انجام دهند و نقش خود را در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی ایفا کنند.

وی درباره راهکارهای مشارکت زنان در دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی، اظهارکرد: زنان با سوق دادن خانواده به مصرف تولیدات ملی می‌توانند در رسیدن به این هدف موثر باشند، علاوه بر آن زنان فعال می‌توانند درعرصه صنعت در تولید کالای ملی بکوشند.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: رسانه‌ها در تبیین اقتصاد مقاومتی و اهداف آن می‌توانند اطلاع‌رسانی کنند و در این شرایط عملکرد نخبگان زن از اهمیت خاصی برخوردار است.

داداندیش در پایان اظهار کرد: نخبگان زن با دریافت پیام اقتصاد مقاومتی و تبدیل آن به اطلاعات قابل درک برای عامه مردم می‌توانند نقش مهمی در دستیابی به این هدف ایفا کنند.

تاریخ: ۱۳۹۳/۰۱/۱۷
منبع : پايگاه خبري تحليلي زنان پرسنظرات: