logo-samandehi
صفحه نخست > کانال جنبش مردمی حلال زاده ها به طور رسمی شروع بکار کرد
کانال جنبش مردمی حلال زاده ها به طور رسمی شروع بکار کرد کانال جنبش مردمی حلال زاده ها به طور رسمی شروع بکار کرد (تعداد بازدید : 106)
معرفی جنبش های مردمی - حلال زاده ها علیه لیبرالیسم بپاخیزید
کانال تلگرامی با نام جنبش مردمی حلال زاده ها از تاریخ 1/9/ 1395 به طور رسمی در فضای سایبری کشور راه اندازی شد. این جنبش در معرفی مطالب کانال خود می گوید:
"جنبش مردمی حلال‌زاده‌ها در مقابله با لیبرالیسم و جنبش ضدمردمی حرام‌زاده‌ها در تلاش است تا با افشاکردن ذات تمدن غرب و لیبرالیسم در ترویج زنا،‌‌ حلال‌زادگی را به عنوان شاخص پیشرفت و تمدن‌سازی، معرفی و اثبات کند."
   

همچنین مسئولین این کانال، اهداف و محتوای مطالب خود را به این شرح توضیح داده اند:
لاتقربواالزنا إِنَّهُ كَانَ فَاحِشَةً وَسَاءَ سَبِيلًا
و نزديك زنا نشويد كه كار بسيار زشت و بد راهی است. (اسراء / 32)
جنگ از آن‌جا آغاز شد که شیطان قسم خورد همه انسان‌ها را گمراه کند و در ادامه‌ی هجوم علیه جبهه حق، تصمیم گرفت یک تمدن بنا کند، بشر در طول عمر چند هزار ساله‌ی خود انواع تمدن‌ها را ایجاد کرده است و سرنوشت همه‌ی آن‌ها هم یک چیز بوده: فروپاشی. معمولا آستانه‌ی این فروپاشی برای تمدن‌ها دوره‌ای بوده که انواع محرمات در آن‌ها فراگیر می‌شده است. آیا تمدن مدرن غرب از این قاعده مستثنی است؟
تمدن غرب که لیبرال دموکراسی مبنای آن است و با تجاوز به ملت‌ها و میهن‌ها و کندن پوست سر افراد به وجود آمد و قوام گرفت، زنازاده و نامشروع متولد شد. تمدن شیطان، با تأکید بر منشأش یعنی لیبرالیسم (اباحه‌گری) به رواج همه‌ی منکرات و فحشا پرداخت؛ اکنون مدرنیته به حدی رسیده که تمام خباثت‌های بشریت را در خود جمع کرده است؛ از قتل و غارت تا خشونت و تروریسم، از استثمار و استحمار تا مکر و غوایت، از طمع و ربا تا لواط و زنا و ... این همه زشتی و بدی در یک مفهوم جمع شده است: لیبرالیسم. اگر غرب، محیط و مهد چنین تمدنی است، لیبرالیسم هم ایدئولوژی پشتیبان آن است.
لیبرالیسم مؤلفه‌ی اساسی تمدن‌سازی‌ نوین ‌غرب است. لیبرالیسم، همان «اباحه‌گری» است نه آزادی؛ بگذار هر چه می‌خواهد بکند. بر این اساس، حلال و حرام معیار  سنجش اعمال نیستند، بلکه همه‌چیز مباح است. طبیعی است که زنا و حرام‌زادگی نیز در این چهارچوب مباح است. البته تجربه دهه‌های اخیر در غرب نشان می‌دهد که حرام‌زادگی نه تنها مباح است، بلکه واجب هم هست! قبح‌زدایی از این عمل قبیح به رکن اساسی فرهنگ و هنر تمدن مدرن غرب تبدیل شده است. تمدن غرب تمدن زنا است و لیبرالیسم ، ایدئولوژی زنا.
در مقابل، افتخار ما مؤمنین این است که «حلال‌زادگی» یکی از مؤلفه‌های اساسی «تمدن ‌نوین اسلامی» و از میراث انبیا است. مدتی بعد در استمرار حرکت انبیاءالهی در مقابل تمدن زنازاده‌ی غرب، انقلابی در جهان شد که حلال‌زادگان بر مبنای اسلام ناب و قرآن، آن را به وجود آوردند، این انقلاب، با آرمان تشکیل تمدن نوین اسلامی به عنوان تمدن حلال‌زاده‌ها، انقلاب اسلامی ایران نام گرفت. و اکنون تنها رقیب تمدن غرب، تمدن نوین اسلامی است که خط قرمز آن تمام محرمات است؛ محرماتی که عامل فروپاشی تمدن‌ها بوده است. این تمدن تضمین شده است چون مبرّی از محرمات است. پس راه ایجاد این تمدن نیز تبرّی جستن از محرمات است.

امروزه مهمترین شاخص توسعه، پیشرفت و رشد تمدن، حلال‌زادگی است که با هجوم سنگین تمدن زنا رو به ‌رو شده است تا آن‌جا که زنای سازمان‌یافته در جهان را تئوریزه می‌کنند، بر این اساس، ما جوانان مؤمن انقلابی، از لیبرالیسم و خباثت‌های بی‌حد آن به خدا پناه برده و با صدای بلند اعلام می‌کنیم تا خشکاندن ریشه‌های لیبرالیسم و ظواهر آن از جمله گناه فاحش و قبیح زنا از پای نخواهیم نشست.
حلال‌زاده‌ها علیه لیبرالیسم به پا خیزید.

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۹
منبع : https://telegram.me/Halalzadehaنظرات:
 
موار زیر در مورد خصوصیات #مردان مسلمانی است که لیاقت نفرین شدن از سوی خدا را پیدا کرده اند. این نکات  از احادیث ائمه اطهار آل الله سلام الله علیهم اجمعین بدست آمده  خطاب به خانواده های مسلمان و مردان مسلمان!
 👿 مردی که نسبت به همسر پاک‌دامن خود، غیرتمندی بی‌جا روا می‌دارد و بر او سخت می‌گیرد.
👿مردی که همسر خود را کتک می‌زند.
👿مردی که موی همسر خود را در هنگام نزاع و درگیری می‌کشد.
👿مردی که نیت می‌کند، که مهریه همسر خود را پرداخت نکند.
👿مردی که دارای دو همسر می‌باشد، اما عدالت را بین آن‌ها رعایت نمی‌کند

اینها بخشی دیگر از دین هست ...
 
موار زیر در مورد خصوصیات #مردان مسلمانی است که لیاقت نفرین شدن از سوی خدا را پیدا کرده اند. این نکات  از احادیث ائمه اطهار آل الله سلام الله علیهم اجمعین بدست آمده  خطاب به خانواده های مسلمان و مردان مسلمان!🤔

👿مردی که به خاطر تنوع طلبی، همسر خود را طلاق می‌دهد.
👿مردی که با زنی صرفاً به خاطر زیبایی‌اش ازدواج می‌کند.
👿مردی که نسبت به انحرافات و مفاسد اخلاقی همسر خود، رضایت دارد.
👿مردی که (با داشتن امکانات) در امر معیشت بر همسر و خانواده‌ی خود، تنگ می‌گیرد.
👿مردی که به نوامیس و همسران مردم خیانت می‌کند.
👿مردی که از همسر خود دوری می‌کند.
👿غذا خوردن به تنهایی و بدون همسر.
👿

 
اینکه بعضی از مردان بخاطر گناهان متعدد پنهانی تصمیم می گیرند به چند همسری به معنای حق داشتن نیس