صفحه نخست > واکنش اسرائیل به یک انیمیشن ایرانی
اخبار
واکنش اسرائیل به یک انیمیشن ایرانی واکنش اسرائیل به یک انیمیشن ایرانی (تعداد بازدید : 168)
چندی پیش شبکه دو تلویزیون اسرائیل بخشی از انیمیشن «پیام راشل کوری» را با حذف نام اثر و گروه سازنده آن پخش کرده و آن را سناریوی نظامی غافلگیرانه نامید و معترض به ساخت آن شد.
   
 

 
بنابر این گزارش، پخش این انیمیشن از شبکه دو اسرائیل در حالی صورت می‌گیرد که به گفته سازندگان آن صداوسیمای ایران حاضربه پخش آن نشد و تنها دلیل آن را تاثیر برروند مذاکرات ژنو و خدشه‌دار شدن وجهه ایران عنوان کردند.
 
این در حالی‌ست که این انیمیشن بر اساس سخنان مقام معظم رهبری با این مضمون که اگر غلطی از رژیم صهیونیستی سربزند ایران تل‌اویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کند توسط گروه انیمیشن سازی فاطمه الزهرا(س ) و با بودجه کاملا شخصی به کارگردانی فرهاد عظیما ساخته شده است.
     

 
بنابر این گزارش همچنین در پی پخش این انیمیشن از تلویزیون اسرائیل یک سایت اسرائیلی نیز به تحلیل آن پرداخته و نوشت: ویدئوی جدید ایران سناریوی نظامی غافلگیرانه‌تری را نسبت به سناریوی قبلی نشان می‌دهد؛ یک ویدئوی جدید که ظاهرا از سوی ایران تهیه شده، بمب‌های هسته‌ای اسرائیل را نشان می‌دهد، امری چون حریق و قتل عام را ترسیم می‌کند و حمله ایران به ناو هواپیمابر آمریکایی یواس‌اس آبراهام لینکلن و شهرهای اسرائیل را نشام می‌دهد.
     

 
این سایت افزوده است: ویدئوی کوتاه دیگری که توام با یک موسیقی نظامی است نیز سناریوهای رستاخیز را نشان می‌دهد که عبارتند از راه‌اندازی عظیم موشک‌های بالستیکی قاره‌پیما، انفجارهای جت‌های جنگی امریکایی و اسرائیلی در آسمان و از همه غیردوستانه‌تر تخریب هسته‌ای دولت یهود.
 
این سایت اسرائیلی همچنین با اشاره به روند مذاکرات هسته‌ای و همچنین احضار وزیر خارجه کشورمان به مجلس درباره انکار هولوکاست، نوشته است: در این فیلم امریکا تشخیص می‌دهد که ایران قصد متوقف‌سازی فعالیت‌های هسته‌ای‌اش را ندارد و تصمیم به حمله به ایران و بمباران آنجا می‌گیرد.
 
این سایت افزوده است: این فیلم نشان می‌دهد که جت‌های جنگنده امریکایی و اسرائیلی شروع به یورش به ایران می‌کنند که ارتش ایران را در نهایت مغلوب شده و به عقب برمی‌گردند؛ این فیلم با صحنه‌ای آغاز می‌شود که در آن کلمات هولوکاست همراه با ستاره داوود در زیر آن نمایش داده می‌شود و با یک انفجار اتمی که همه صحنه را در برمی‌گیرد به پایان می‌رسد.
 
به گزارش فارس، علاقه‌مندان جهت خرید و حمایت از انیمیشن پیام راشل کوری می‌توانند به سایت www.kosar۳d.com مراجعه کنند.

تاریخ: ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
منبع : رجانیوزنظرات:
 
انیمیشن جالبی است
 
به سوره مبارکه سباآیه 45 مراجه بکن خداوند به مسلمانان دلداری می دهد که مخالفان تو قدرتشان به یک دهم قبلی ها هم نمی رسد ما آنها را هلاک کردیم اینا که مالی نیستند .این پیام مابه اسرائیل و بقیه .
ما آیه 46 هم پیامی برای ما خودی ها دارد:بگو یه موعظه برای شما دارم برای خدا قیام کنید گروهی و تک تک سپس تفکر واندیشه کنید .
ایرانی تا متکی به خدا و اندیشه الهی است همه را کیش و مات می کند.