صفحه نخست > بلوغ زودرس حاصل ورود بدون کنترل کودکان به فضای مجازی
اخبار
بلوغ زودرس حاصل ورود بدون کنترل کودکان به فضای مجازی بلوغ زودرس حاصل ورود بدون کنترل کودکان به فضای مجازی (تعداد بازدید : 136)
کارشناس علوم ارتباطات در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد
بلوغ زودرس حاصل ورود بدون کنترل کودکان به فضای مجازی

کارشناس علوم ارتباطات گفت: پیش از اعتیاد به اینترنت، بلوغ زودرس جوانان اولین نتیجه منفی روی آوردن نسل جوان به فضای مجازی بدون آموزش و کنترل است.
     


علی گرانمایه‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: شبکه‌های اجتماعی موبایلی هم اکنون در حال تغییر روابط مردم هستند.

استاد علوم ارتباطات با بیان اینکه شبکه‌های اجتماعی موبایلی یا فضای مجازی سرگرمی و دسترسی را آسانتر کرده است، افزود: در ایران عصر جدید (ایران دهه 70 و 80) پدران و مادران وقت کمتری را برای آموزش فرزندانشان می‌گذاشتند.

وی بیان داشت: هم اکنون ما با نسلی از کودکان روبه‌رو هستیم که از شیرخوارگی تا 2سالگی در مهدکودک‌ها بزرگ می‌شوند بر همین اساس نقش تربیتی درباره آنها کمرنگ‌تر می‌شود.

این استاد علوم ارتباطات ابراز داشت: در نهایت این کودکان زمانی که به سن نوجوانی و جوانی می‌رسند فضای مجازی را دنیایی باز برای خود تصور می‌کنند به طوری که حتی آداب معاشرت در این فضا کمرنگ می‌شود.

گرانمایه‌پور خاطر نشان کرد: پیش از اعتیاد به اینترنت، بلوغ زودرس جوانان اولین نتیجه منفی روی آوردن نسل جوان به فضای مجازی بدون آموزش و کنترل است.


تاریخ: ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
منبع : خبرگزاری فارسنظرات: