صفحه نخست > رونمایی پوسترهای ایران جوان پیرامون افزایش جمعیت با سخنرانی سعید جلیلی
اخبار
رونمایی پوسترهای ایران جوان پیرامون افزایش جمعیت با سخنرانی سعید جلیلی رونمایی پوسترهای ایران جوان پیرامون افزایش جمعیت با سخنرانی سعید جلیلی (تعداد بازدید : 272)
امروز در مجموعه سرچشمه صورت می‌گیرد
     

رونمایی پوسترهای ایران جوان پیرامون افزایش جمعیت با سخنرانی سعید جلیلی

نمایشگاه و کتابچه مجموعه پوسترهای «ایران جوان» پیرامون افزایش جمعیت و خطرات تحدید نسل، با سخنرانی سعید جلیلی و مسعود نجابتی از اساتید برجسته گرافیک کشور رونمایی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، نمایشگاه و کتابچه مجموعه پوسترهای «ایران جوان» پیرامون افزایش جمعیت وخطرات تحدید نسل، با سخنرانی دکتر سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مسعود نجابتی از اساتید برجسته گرافیک کشور رونمایی خواهد شد.

در این نمایشگاه که همزمان با روز بزرگداشت مقام زن در مجموعه فرهنگی سرچشمه برپا خواهد شد، تعداد 40 عدد از پوسترهای ایران جوان که با موضوع افزایش جمعیت توسط طراحان نهضت مردمی پوستر انقلاب از سراسر کشور طراحی شده است به نمایش در خواهد آمد.

این مراسم در ساعت 17 روز یکشنبه 31 فروردین ماه برگزار شده و پس از آن، آثار نمایشگاه ایران جوان به صورت دوره ای در تهران، مشهد و در مراکز تخصصی بانوان به نمایش در خواهد آمد. اکران شهری مشهد، اصفهان و تبریز و همچنین برگزاری این نمایشگاه در چند شهر دیگر کشور نیز از دیگر برنامه های نهضت مردمی پوستر انقلاب خواهد بود.

مجموعه فرهنگی سرچشمه (یادمان شهدای انقلاب) در خیابان بهارستان نرسیده به چهارراه سرچشمه – خیابان شهید صیرفی پور واقع بوده و تا یکشنبه 7 اردیبهشت (به غیر از جمعه) از ساعت 9 الی 16 در معرض بازدید علاقمندان قرار دارد.

علاقمندان می توانند پس از این، فایل های قابل چاپ این مجموعه را نیز در سایت نهضت به آدرس www.postermovement.ir دریافت نمایند.

تاریخ: ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
منبع : خبرگزاری فارسنظرات: