صفحه نخست > سه‌گانه‌ای درباره مادران رزمندگان- «سبز به رنگ زمرد» جان گرفت
اخبار
سه‌گانه‌ای درباره مادران رزمندگان- «سبز به رنگ زمرد» جان گرفت سه‌گانه‌ای درباره مادران رزمندگان- «سبز به رنگ زمرد» جان گرفت (تعداد بازدید : 132)
سه‌گانه‌ای درباره مادران رزمندگان/ «سبز به رنگ زمرد» جان گرفت
ساخت اولین قسمت از سه‌گانه روح الله حجازی که در قالب سه تله‌فیلم با موضوع مادران سه جاوید الاثر، جانباز و شهید تولید می‌شود، با نام «سبز به رنگ زمرد» به زودی تمام می‌شود.
     

هادی علی‌محمدی مدیر تولید سه‌گانه «سبز به رنگ زمرد» در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: ساخت اولین قسمت از سه‌گانه روح الله حجازی با نام «سبز به رنگ زمرد» طی روزهای آینده به پایان می‌رسد. این سه‌گانه برای تلویزیون و با موضوع مادران رزمندگان است که نام این سه‌گانه از رنگ پرچم ایران گرفته شده است.

وی ادامه داد: اولین قسمت از این سه‌گانه با نام «سبز به رنگ زمرد» داستان مادر یک جاویدالاثر است. قسمت دوم با نام «سپید به رنگ مروارید» داستان زندگی مادر یک جانباز است که فرزندش زندگی نباتی دارد. قسمت سوم این سه‌گانه با نام «سرخ به رنگ عقیق» نیز داستان مادر شهیدی است که هیچ عکسی از فرزندش ندارد و به دنبال عکسی از فرزند شهید خود می‌گردد.

وی در پاسخ به این که آیا داستان‌های این سه‌گانه از اتفاقات واقعی الهام گرفته است؟ توضیح داد: هر سه داستان مبنای واقعی دارد، اما واقعیت هایی که با عنصر درام تلفیق شده است.

علی‌محمدی در پایان گفت: ایده این سه گانه از سال ها قبل در ذهن روح الله حجازی بوده اما شرایطی برای ساخت آن فراهم نشده بود ولی خوشبختانه در شرایط فعلی امکان ساخت این سه‌گانه با تهیه‌کنندگی و کارگردانی روح الله حجازی فراهم شده است.


تاریخ: ۱۳۹۳/۰۲/۰۱
منبع : خبرگزاری مهرنظرات: