بنده نمی گویم در انتخابات سال 88 تقلّب شده است

سیّد محمّد خاتمی: بنده نمی گویم در انتخابات سال 88 تقلّب شده است
امروز سالروز یوم الله 9 دی است. روزی که یدالله بر بالای دست دروغ گوها و قانون شکنان بلند شد و طومار هوچی گری ها و بی عدالتی های آنها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت شریف مسلمان ایران زمین را با یاحسین درهم پیچید.
در آن روزها خائن ها و دشمنان این ملت بلند فریاد می زدند در انتخابات ریاست جمهوری ایران تقلّب بزرگی شده و رای مردم عمدا نادیده گرفته شده است. اما بعد از آن فضای غبارآلود هم خائن ها و هم دشمنان به صراحت اعتراف کردند که این دروغ برای اهداف شوم دیگری به مردم تلقین شده بوده است.
 
   

یکی از سران فتنه انگیز در انتخابات 1388 سید محمد خاتمی رئیس جمهور دوره قبلی بوده است که به صراحت در سال 1391 در یک نشست سیاسی با جمعی از جوانان به صراحت به آنها می گوید: "بنده نمی گویم در انتخابات سال 88 تقلب شده است."
این اعتراف باعث تعجب افراد زیادی شد که در سال 88 به تحریک همین افراد در کف خیابان ها ادعا می کردند رای ما را پس بدهید چون در انتخابات تقلب شده.

آیا بازی با سرنوشت یک ملت جرم کمی است؟؟!!
امروز در سالروز این واقعه سیاسی مهم در کشور ما مردم شریف ایران زمین می خواهند از مسئولین حکومت سران فتنه باید تا آخر عمرشان بارها در تلویزیون های داخلی و بین المللی اعلام کنند که در سال 88 دروغ گفته اند و اشتباه کرده اند. تا آبروی لطمه خورده نظام پاک اسلامی در نظر مردم داخل و خارج کشورمان کمی اصلاح شود.
سخنان سیّد محمّد خاتمی در مورد انتخابات سال 88 از آدرس زیر قابل دریافت است:
http://yon.ir/ssn3
 
   
۱۳۹۵/۱۰/۰۹
universallifestyle.ir
نام شرکت: